Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem ezt a...

Lefordítanátok nekem ezt a reklamációs levelet?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom mit kéne írni.Az ebayen rendeltem egy telefontokot és kihozták de telejesen más mintája van mint amit szerettem volna. Valaki megtudná fogalmazni angolul hogy küldjék meg azt amit rendeltem?Előre is Köszi :)

2015. máj. 5. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dear (ide az eladót, vagy a céget),


I am writing to express

my strong dissatisfaction with your cell phone case.

I ordered from you ( ide hogy mikor) ago but I think you sent me a wrong case.

I am very disappointed and exept you to take some action immediately.

I look forward to your early reply.

Yours sincerely,

( ide meg a neved)

2015. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dear XY,


I have ordered a mobile phone case (ide ird a hirdetett nevete, modell szamat, vagy a linket a hirdetesbol, on (datum).

While the ordered product has arrived in a timely manner, I am very disappointed that unfortunately the pattern is different from what I have ordered.

A speedy rectification would be very much appreciated.


Regards,

AB

2015. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Hiya,


my recent order's color from you differs from what I selected upon ordering. I was wondering if we could solve this little problem.


írd ide a neved



rövid és lényegretörő :)

2015. máj. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, és elég kocsma stílus.
2015. máj. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen, the little problem is not the colour but the pattern.

If I was in this situation, I wouldn't be wondering but asking, almost demanding to come to a mutually satisfactory solution. In plain English, but not in bogan style, I want it to be replaced, at seller's cost.

I'm quite sure, even the Chinese would understand, if not, Google might help them out.

2015. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!