Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cosmopolitan vagy BeHappy...

Cosmopolitan vagy BeHappy nyelviskola?

Figyelt kérdés

Angol B2-es szintű nyelvvizsga lenne a cél, előtte viszont egy felkészítő tanfolyamra is szeretnék még járni. A Behappy nagyon szimpatikus, csak hát nem olcsó. A cosmpolitant már kevésbé ismerem, bár az is jónak tűnik és az ár nem vészes.

Ti melyiket választanátok/ajánlanátok? :)



2015. máj. 12. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz én olaszra járok a cosmopolitanba,de én megvagyok elégedve a kurzussal,tanárokkal,plusz itt van 50 órás ingyenes szóbeli tréning:)
2015. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is Cosmopolitanba jártam, és nagyon meg voltam elégedve.
2015. máj. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. máj. 28. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Cosmopolitanbe járok, nagyon korrekt ár, precíz, pontos tanár, aki tudja mit tanít, emberileg is tökéletesen ott van, csak ajánlani tudom :)
2015. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves 1-es! Leírnád a bővebbi élményeidet a Cosmopolitan olasz tanfolyamról? Én most keresek nyelviskolát, ahol jól tanítanak olaszt. Köszi!
2019. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!