Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit csináljak ha hallás u....

Mit csináljak ha hallás u. szöv. értésnél mindent megértek, de nincs időm leírni és elfelejtem?

Figyelt kérdés

Mindent megértek szóról szóra. De tényleg. Csakhogy nekem elég furcsán épül fel a memóriám (nem hülye vagyok nem kell félreérteni, csak furcsa) és általában ha mondanak valamit azt én elfelejtem, és utána emlékszem csak rá. Meg így beszélgetés közben nem emlékszem részletekre.


Most ezzel mit csináljak?



2015. máj. 17. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hallas utani szovegertesnel csak kulcs szavakra kerdeznek ra altalaban. Ezeket ird le. Ha meg azt is elflejted, akkor figyelj jobban, esetleg fejleszd a memoriad.
2015. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell leírni
2015. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!