Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol nyelvkönyvet...

Milyen angol nyelvkönyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Teljesen az alapoktól szeretném tanulni az angolt.

2015. máj. 22. 15:17
 1/4 anonim válasza:
Én a New Total Englisht Elementaryt ajánlom. Én abból tanulok, jó könyv!Az egyik főbb apróhirdető oldalról vettem meg, bolti ár alatt. Érdemes ott is megnézni!
2015. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. máj. 22. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a "Tanuljunk, könnyen, gyorsan angolul!" című könyvből tanultam, pár száz Ft-os könyv, és szinte minden hazai kisboltban, vagy újságosnál hozzá lehet jutni. Hozzá még a "duolingo"-ból tanultam, hogy a szavak kiejtését is gyakoroljam. Sok sikert!
2015. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Duolingo nagyon jó!!! szerintem... :-) A fiam évek óta tanul angolul, én csak pár szót tudok, de sokkal bátrabban használom azt a pár szót, mint Ő az évek alatt megtanultakat.


A múltkor egy "éles" szituációban, bemutatkoztam angolul, elmondtam, mi a foglalkozásom és a 3.-ik mondatom az volt (angolul), hogy "és nem beszélek angolul". Nem kis derültséget okoztam :-)

Köszönhettem mindezt a Duolingo-nak, ami megtanítja használni a már megismert szavakat.

Persze azért mellé kell tanulni könyvből is.

2015. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!