Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki ismer, norvég vagy...

Valaki ismer, norvég vagy izlandi nyelvtanár Hajdú-Biharban?

Figyelt kérdés
Lehetőleg azon belül is Debrecen környékén.

2015. máj. 24. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ez engem is érdekelne, szintén Debrecenben :)
2015. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos címet nem tudok mondani, de - gondolom - az egyetemen valamelyik nyelvészeti tanszéken tudnak valakit javasolni. Nagy kereslet van rá...
2015. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

2: A norvégra inkább, de az izlandira sokkal kevésbé.

Szokott indulni ilyen ritka nyelvek tanfolyama (norvég, cseh, stb.) de az nem tudom mikor indul legközelebb.

2015. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
54%
A Debreceni Egyetem angol nyelvű orvosképzésén több mint 20 izlandi diák tanul, van közöttük olyan is, akinek családtagja is jött. Őket az egyetemen keresztül megtalálhatod, talán akad közöttük valaki, aki vállal izlandi tanítást.
2015. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És norvégot? Erről nem tudsz valamit? Köszi!
2015. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tudomásom szerint norvégok is elég sokan vannak, a skandinávoknál nagyon népszerű a debreceni angol nyelvű orvosképzés.
2015. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Norvégot tanít(ott) Ove Lund, az egyetenen szabadon választhatóként felvehető norvég nyelv tárgyat is ő oktatja, de szerintem külsősként is részt vehetsz a kurzuson, ha felveszed a kapcsolatot a Nyári egyetemmel.
2017. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!