Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tanácsoltok? Nyelvtanárral...

Mit tanácsoltok? Nyelvtanárral vagy nyelvtanfolyammal lenne nekem érdemes nyelvet tanulni vagy tanárral egyénileg?

Figyelt kérdés

Német középfokú nyelvvizsgát szeretnék tenni.

Alapfokúm az már megvan, 1 éve raktam le a munkaügyi hivatalon keresztül.


Az a helyzet, vidéki vagyok, a legközelebbi nagyobb városban lenne a tanfolyam helye.

A tanfolyam szombatonként lenne, heti 1 alkalommal, 9 órától kettőig.

10 hetes lenne és 58 ezer forintba kerül.



Az egyéni nyelvtanár meg olyan speciális helyzetben van, hogy házhoz jön.Vele heti 2 alkalom lenne, minden alkalom két órás lenne.

Vele, havi 12 ezer lenne.



2015. máj. 25. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam a kérdést.


Mit tanácsoltok?Nyelvtanfolyammal lenne nekem érdemes nyelvet tanulni vagy tanárral egyénileg?

2015. máj. 25. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Magántanár mindenképpen! Az rólad szól, a te igényeidnek, tudásodnak megfelelően, nem kell másokra várni, mint ahogy nem is húznak el melletted mások. A szombati hiába 6 tanórás, 12 után már baromi fáradtak lesztek, nem olyan hatékony. És még utaznod se kell, ha házhoz jön.
2015. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik könyvet veszitek?
2015. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha van rá lehetőséged, akkor mindenképp egyénileg. a tanár hozzád igazodik, azt gyakoroljátok ami neked nem megy. én jártam tanfolyamra, illetve tanárhoz is, és bár mindkettőt élveztem, utóbbi jobb volt.
2015. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!