Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam nyelvvizsgán érdemes...

Dexam nyelvvizsgán érdemes beadni a felülvizsgálati kérelmet 2 pontra? Mit írjak a kérvénybe, mire hivatkoztak?

Figyelt kérdés
Már másodszor 2 pint híja a nyelvvizsgának. Ezt már nem hiszem el, hogy mindig pont 2 pontin múlik, mikor most elvvégeztem a dexam nyelvvizsga felkészítő tanfolyamát is és magántanárhoz is jártam. Ez volt az utolsó esélyem a diplomához. Mitévő legyek? :( :'(

2015. máj. 25. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ez volt az utolsó esélyed a diplomához, mert amint megszerzed a nyelvvizsgát (mondjuk egy másik vizsgaközpontnál), megkapod a diplomát. Hogy mire hivatkozz, azt csak te tudhatod, mert te látod a vizsgadolgozatot. A szóbeli pontozásba csak akkor lehet belekötni, ha készült hangfelvétel, írásbelin meg csak a levél/fogalmazás pontozásába. Azért a fent említett tényeket is beleírhatod, hátha megesik rajtad a szívük.
2015. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen nem az utolsó esély de a csoporttársaimmal nem tudom átvenni a diplomát ünnepélyes keretek között. És mit mondjak a családnak, akik már megszerveztek mindent a diplomaosztóra :( ami nem is lesz. De azért beadom a felülvizsgálati kérelmet hátha emberségesek lesznek a javítók!
2015. máj. 26. 21:59
 3/6 anonim válasza:
Én a téli vizsgaidőszakban jártam így, meg a 2014-es októberiben, hogy két pont kellett. Felebeztem a télin, de már a vizsgaközpontban mondták, hogy nincs értelme, mert kötött pontok vannak. Illetve két nyerspont a DExam vizsgarendszerben akár 5 vizsga pontot is jelenthet.
2015. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2015. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj de kár :( ezt szomorúan olvasom. Én csak azt nem értem, hogy akkor míért van lehetőség fellebbezni, befizetni a pénzt, ha nem adják meg. Egyébként még nem kaptam választ. Reménykedem....
2015. jún. 6. 09:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem adták meg :( mit is vártam. Ez csak a pénzről szól. Szerintük kevés jelzőt használtam és átszámították és ugyanannyi pont jött ki újra. Hogy lehetnek ilyen szívtelen! Nekik csak adatok vagyunk... és nem gondolják, hogy életek múlnak rajta.
2015. jún. 12. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!