Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezzel a módszerrel tudom...

Ezzel a módszerrel tudom fejleszteni az angol nyelvtudásom?

Figyelt kérdés

Leginkább a beszédkészséggel van a problémám és hogy túlságosan "magyarosan" gondolkodom így nehezebb tudom kifejezni magam illetve ha szöveget fordítok így is nehezebb ráállnom az angolos gondolkodásra.


Nos, azt találtam ki, hogy magyar szöveget szeretnék angolra fordítani illetve angolul beszélő embereket fordítanék le. (csak magamnak csinálnám hobbiból és ha vmiben nem vagyok biztos abban segítséget kérnék azoktól akik jobbak nálam)

Igazából tudom,hogy ennél jobb megoldás is lenne, de ez hosszú..szval mem megyek bele.

Na, mit gondoltok??


2015. máj. 28. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazad van, fordítással sokat lehet fejlőni. Érdemes lenne olvasni is.
2015. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem arra lenne szükséged, hogy a magyartól teljesen függetlenül használd az angolt. A fordítással pont ez ellen dolgozol.
2015. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!