Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Effortless English anyagot...

Az Effortless English anyagot akkor is kezdő szintről lenne érdemes elkezdeni ha már van középfokú nyelvvizsgám angolból?

Figyelt kérdés
Tavaly sikerült középfokú nyelvvizsgát tennem angolból (csak szóbelit, 75%). Ha az Effortless Englishel szeretném fejleszteni a tudásomat, ekkora is az egyes szintről érdemes e elkezdenem?, vagy menjek haladóbb szintre?

2015. máj. 31. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, ki ajánlotta ezt neked, de akármelyik videóba belenézek, ugyanaz az amerikai pasi ugyanazzal a háttérrel pofázik. Ez kb semmire se jó, maximum a hallás utáni értésre, de abból már úgyis megvan a vizsgád. Ha a vizsga a cél, akkor arra kell készülni, nem üzleti vállalkozásoknak felülni. Az írásbelire el se mentél vagy nem sikerült? B2 fölött az önfejlesztés olvasás minden műfajban, filmnézés, csevegési lehetőségek megragadása. Változatosan, nem egy tananyagnál leragadva.
2015. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%

Az íráskészségre jobb pl Magyarics Péter

angol nyelvvisga gyakorlókönyve (középfok)

2015. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%

Melyik nyelvviszgára szeretnél jelentkezni?

Mert általában minden nyelvvizsga központnak van kiadványa, amiből fel lehet készülni - ill. az írásbelire a nyelvtant is érdemes átvenni Ahhoz meg nyelvtan könyv is kéne pl. A Kis angol nyelvtan

2015. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

Dexamon voltál v. Telc-en?

Vagy melyiken

2015. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dexamon voltam.

igen először B2 írásbeli a cél (azon megbuktam)


Hogy hol csinálom még a nyel vizsgát azt még nem tudom : Pannon vagy Dexam

Utána persze meg egy C2-es szint lenne az ideális cél hogy minden filmet,sorozatot,angol írást megértsek elsőre 100%ig.


Utána pedig jó lenne ezt átültetni mind ezt hogy nem csak értem de aktívan gondolkodás nélkül használni is tudom (elvileg ebben jó az Effortless English--> gondolkodás nélküli nyelvtan(tudattalan ,de még is helyes), folyamatos elakadás nélküli beszéd)


Effortless Englishn-nél nem a youtube videókon van a hangsúly

nézd meg ezt az oldalt : [link]

(Utána meg akár keress rá torrenten is)

2015. jún. 1. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!