Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes fellebezni? Van esély...

Érdemes fellebezni? Van esély arra, hogy megadjanak pár pontot?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy a nyelvvizsgámból 54-ből 29 pontot értem el. Ebből az olvasott rész 30/19, a levélírás pedig 24/10. Tulajdonképpen meglenne a nyelvvizsga, mert összesen minimum 27 pontot kell elérni, ebből az olvasás meg is van, ám az írás nincs, oda csak 2 pont kell még ahhoz, hogy meglegyen. Szerintetek van esélyem arra, hogy megszerezzem azt a 2 pontot? Milyen érvekkel próbáljam meggyőzni a központot a jobb pontokért? Segítség sűrgős!

2015. jún. 3. 16:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve anno volt valakinek ehhez hasonló esete?
2015. jún. 3. 16:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyes feladatrészenként minimum 40%-ot kell elérni, nem 50-et nem? Mert a 24/10 az megvan 40%.

A központot pedig sehogy nem lehet meggyőzni, maximum azt kérheted, hogy nézzék át újra.

2015. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Milyen érvekkel próbáljam meggyőzni a központot a jobb pontokért?"


- Mondjuk azzal, hogy rosszul javították, és Te megtaláltad a hiányzó két pontot? Mégis mi mást lehetne erre válaszolni?

2015. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a city and guildsnél voltal, ott kel 50%. Az olvasásnál megvan, de az íráshoz kell még 2 pont.
2015. jún. 3. 17:00
 5/9 anonim válasza:
Én most vagyok túl egy fellebezésen. Nekem 0,5 pont hiányzott az írásbelimhez. Reklamáltam, újra értékelték, de nem adták meg a kifogásolt pontokat. Így lehet újra menni.
2015. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem adtak meg fél pontot?
2015. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma fogom megírni.
2015. jún. 4. 12:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Talán érdemes.


De előtte:

ingyenes? Akkor hajrá.

Nem ingyenes? Akkor, ha nem dúskáltok pénzben, talán jobb hagyni. De ha van "felesleges" pénz, akkor menjen. :)

2015. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha van időd akk érdemes újramenni?

am melyik nyelvvizsga ez?

2015. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!