Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ebay üzenetre szeretnék...

Ebay üzenetre szeretnék válaszolni. Hogyan kell leírni az alábbi magyar szöveget helyesen angolul?

Figyelt kérdés

Ezt szeretném angolra fordítani:


Teljesen használhatatlan, silány minőség. Én megértem, hogy nem eredeti, de ez tényleg kukába való gyári hibás termék, a textil is foszladozik róla, a ragasztás elfolyva stb...

0.5 EUR? Ez Ön szerint így korrekt?! Elnézést, de ez nevetséges. Küldje vissza a teljes vételárat, vagy nyitok egy case-t a teljes viszatérítés miatt, és persze megy a negatív is mellé.


2015. jún. 18. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Totally unusable with poor quality. I understand this is a counterfeit product but even so, this is a manufacturer's faulty product that belongs in a garbage bin. The fabric is shredding, the glue has run, etc.

0.5 EUR? I'm sorry but it's laughable. Do you truly believe it's correct?

I demand a full refund of purchased price. If you won't comply I will

Most definitely make a complaint to EBay regarding your refusal to return full purchased price. Naturally this wiill accompany a negative feedback.

2015. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Valaki ellenőrizné nekem légy szíves?
2015. jún. 18. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kis gepelesi hiba.

Most definitely I will make a complaint ...

Amugy masodik kerdesednel nem ugyanezeket a szavakat hssznaltad.

2015. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit javítottam rajta, remélem nem gond. Így el is küldöm, köszi szépen a segítséget! :)
2015. jún. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!