Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legegyszerűbb nyelvvi...

Melyik a legegyszerűbb nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Nincs nagy gondom a nyelvtanulással, két év után elég határozott ötösre írtam a középszintű érettségit angolból, de különösebb ambícióim sincsenek. Azért szeretném a nyelvvizsgát, hogy ne az egyetemen kelljen szenvednem vele, egyébiránt kizárt, hogy külföldön tanuljak tovább, és ha minden igaz, az "álommunkámmal" amúgy is röghöz leszek kötve, szóval a lényeg, hogy itthon elfogadják, és hogy könnyen meglegyen, mert nem akarok pénzeket kockáztatni vele.


Fogok előkészítőre meg minden ilyesmire járni, és az lenne a kérdésem, hogy melyik nyelvvizsga a legegyszerűbb? A BME-ről hallottam, hogy "az egy vicc", és ez alapján nagyon megtetszett, de nem vagyok benne biztos, hogy az a legegyszerűbb, vagy hogy van-e olyan, hogy legegyszerűbb nyelvvizsga.


Előre is köszönöm mindenkinek, aki tanácsot ad! :)



2015. jún. 18. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és közepet akarok természetesen.
2015. jún. 18. 18:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Mehettél volna emelt érettségire.


Nekem csak ECL nyelvvizsgám van. Nekem nem volt nehéz, az egyetlen nehéz része a listening, mivel borzasztóan rossz minőségű és szinte érthetetlen a szöveg.

2015. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most voltam BME-n, igaz németen. Nekem nem volt "vicces":)) Szerintem nehéz volt. A Telc könnyebb.
2015. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igeen, ez a TELC is jól hangzik.
2015. jún. 19. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Én idén tettem társalkodót és szerintem nagyon könnyű volt. A feladatok hasonlítanak az érettségi feladatokra, a szóbelin szerintem az utcáról bejött hajléktalan is képes 60 %-ot összeszedni. Államilag akkreditált, nem nemzetközi, de olcsó. Úgyhogy szerintem neked való.
2015. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem való... XD Igen, szerintem ez lesz. :D
2015. jún. 22. 21:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként azóta 82 százalékkal meglett, és kicsit csalódott vagyok a másfél évvel ezelőtti énemmel kapcsolatban, mert most már soha nem használnék XD-t. :(
2017. márc. 3. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!