Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Igaz az, hogy kinn Németország...

Igaz az, hogy kinn Németországban a németek tisztelik, aki megtanul németül?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallani olvasni, hogy jobban tisztelik azt a külföldit aki megtanulja anyelvüket, mint aki csak angolul beszél. Vajon igaz ez?

2015. jún. 18. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez bárhol igaz. Te nem tiszteled azt, aki megtanul magyarul?
2015. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A felvetésed rossz,mivel Németországban angol nyelvtudással nem fog egy cég se alkalmazni :)
2015. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Sógornőm is csak angolul tud, mégis kinn dolgozik egy multinál.
2015. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3


Előbb utóbb meg kell majd tanulnia németül,ha huzamosabb ideig van kinnt.

A németek nem értékelik sokáig a csak angol nyelvtudást.

2015. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen mindenki azt preferálja, ha az anyanyelvén szólnak hozzá. Én 1,5 hétig egy német családnál éltem, és a végén mondták, hogy mennyire örültek, hogy ilyen jól beszéltem németül. (C1-es nyelvvizsgám van) És a saját nyelvüket nagyon nehéznek tartják, szóval igen, nagyom imponál nekik ha valaki jól beszéli a nyelvüket.
2015. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!