Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME vagy Corvinus nyelvvizsga?

Tünike9999 kérdése:

BME vagy Corvinus nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ha valaki próbálta már akár a BME, vagy akár a Corvinus vizsgát angol B2-n, kérlek, meséljetek róla!


A szóbeli és a hallgatás milyen volt?


Nagyon köszönöööm előre is! :)



2015. jún. 18. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A BME tisztességes, korrekt. A Corvinust nem tudom, hogy nehezítették-e azóta, de tavaly szégyenletes volt, hogy katasztrofális nyelvnemtudással bíró ember átment, aki utána az emelt szintű érettségin meg 43%-ot kapott, pedig az ugyanolyan B2-nek van titulálva.
2015. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a BME-t csináltam anno, és teljesen jófejek, segítőkészek voltak. Tényleg érződött, hogy arra kíváncsiak, amit tud az ember. Viszont, ha nem tudod középfokon, akkor minden hiába :D
2015. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!! :)
2015. jún. 21. 09:30
 4/4 anonim válasza:
csatlakozok az előttem szólókhoz. :)
2015. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!