Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia nyelv tanulásához...

Francia nyelv tanulásához segédletek?

Figyelt kérdés

Önálló nyelvtanulást szeretnék elkezdeni, komolyabb szinten, a nyelvtant is átnézve. Éppen-éppen megyeget a nyelv megértése, mert van/volt alkalmam anyanyelvi franciák beszédét hallgatni, de idáig a tanulást nem igazán vettem komolyan. Nem is nagyon merek megszólalni, önállóan mondatokat összerakni meg pláne nem.


Interneten nem találok sok használható anyagot sajnos. Duolingóval nem megyek semmire önmagában. Illetve, felnőtt fejjel, fogalmam sincs, milyen irányban volna célszerű egyáltalán a nyelvtanulást elkezdeni.


Angolul felsőfokon beszélek, így angol-francia anyagok is szóba jöhetnek.



2015. jún. 18. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szavakhoz Memrise.com-ot ajánlom :)
2015. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Esetleg ez a link a hasznodra lesz a szavak a mondatok kiejtésében. Jó tanulást!


https://www.youtube.com/channel/UCBbgjagsgz5dbPrUBIFuAFw

2015. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt nagyon jó, és hasznos linkek vannak, talán hasznát veszed.


[link]


Ez a link is nagyon hasznos.


[link]

2015. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. jún. 20. 02:13
 5/6 anonim válasza:

Ha tényleg erős az angolod, www.duolingo.com


Én spanyolul tanulok rajta, és már (jelenleg 48%-nál járok) elég sokat megértek olvasva is meg hallvais. Nyelvtant szép lassan építi fel, beszédhez viszont nyilván majd találnod kell valakit.

2015. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ok, előző voltam, visszaszívom.
2015. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!