Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol különórát, de hogyan és...

Angol különórát, de hogyan és milyen könyvekből?

Figyelt kérdés
Idén emelt érettségiztem angolból,ami elég jól sikerült,és ennek híre mehetett ,mivel ma felhívott egyik ismerősünk,hogy a fiát szeretné hozzám járatni angolra. Segítségeteket szeretném kérni,aki jártas az ilyesmiben. Hogy milyen jó nyelvkönyvekből taníthatnék,gondoltam hogy összeállítok neki egy szintfelmérőt és az alapján csinálnánk feladatokat. Meg kezdőknek szeretnék valami jó szóbelis angol könyvet. Nagyon köszönöm előre is.

2015. jún. 19. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért a tudást tudni is kell átadni.

Viszont engem a magántanárom ebből, illetve ez alapján tanít:

[link]


Fent van neten pdf-ben is, így megtudod nézni hogy neked tetszik-e. Nekem mint diáknak nagyon tetszik, nagyon jó könyv. Az meg hogy a szavakat megtanulja valaki abban úgy se nagyon tud tanár segíteni.

2015. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!