Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgára való lehetőség,...

Nyelvvizsgára való lehetőség, ár, idő?

Figyelt kérdés

Hello. 19 éves vagyok még van egy évem a felsőoktatásból, sajnos összevissza angol-németet tanultam így igazán egyik sem tökéletes, viszont legalább egyikből szeretnék valamiféle nyelvvizsgát talán középszintűt..

kérdéseim volnának, hogy milyen hely vagy iskola van ahol x idő alatt leadják az anyagot majd ténylegesen rá is vezetnek a nyelvvizsgára segítenek és azon vannak, hogy sikerüljön is.

Átlagban mennyibe fáj és mennyi a valószínűsége, hogy sikerül is? tehát nem egy olyanról hallottam, hogy x összeget kifizetett majd nem lett semmi meg nem intézett semmit nekik az adott tanfolyamszervező.

köszi


2015. jún. 23. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg nyelviskolában nyelvet tanulni, egy adott tematika szerint haladnak, nem azt tanítják, amire neked konkrétan szükséged van. A csoportlétszám lelassítja a haladást. Jobban megéri inkább kevesebb magánórát venni, kb kétezer Ft/óráért.
2015. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak a nyelvvizsga központban tudok neked segíteni, ha Pest környéki vagy. Ott a legjobb a BME! Igaz, hogy csak államilag elismert, de nyelvvizsga. Angol-német szinten is tökéletes. Vannak gyakorló könyvek (Alexandra könyvesbolt) amely DETTÓ ugyanolyan nehézségű feladatokat tartalmaz, mint a vizsga. Igen, még a hallásutáni része is olyan lassú és érthető. Nekem ez tök pozitív élmény volt :) Bár én a szóbeliről sírva jöttem ki (német középfok), annyit stresszeltem miatta, és olyan szarnak éreztem az egészet, hogy a folyóson már nem tudtam türtőztetni magam és kifolytak a könnyeim.
2015. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi kérdésem van, hogy téged 16 évesen, hogyan vettek fel főiskolára/egyetemre??

Középfokú nyelvvizsga van csak, nem pedig középszintű.

2015. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!