Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikor menjek nyelvvizsgázni?

Mikor menjek nyelvvizsgázni?

Figyelt kérdés

a tanárom szerint már a nyelvvizsga kapujában állok...szerintem meg nagyon nem.

suli idő alatt tudtam az érettségi tételeket, most már azokat is elfelejtettem.

elkezdtem leírni a nyelvvizsga tételeket, mert van egy olyan hülye beállítottságom, hogy nyomtatott szöveget nem tudok megjegyezni.

15 tétel van, ebből a 9. tétel felénél megragadtam és azóta nincs kedvem tovább csinálni.

rámerőlteti a tanár és elment tőle a kedvem.

BME nyelvvizsga lenne most augusztusban, abból is csak a szóbeli része, de én nem érzem felkészültnek magam.

eleget idegeskedek a közelgő érettségi miatt (tudom messze van) és itt van még ez a nyelvvizsga is.

okj képzésre mennék, nem egyetemre és úgy gondoltam, hogy később is letehetném a nyelvvizsgát mondjuk érettségi után vagy jövő nyári szünetben

nektek mi a véleményetek róla, a nyelvvizsgáról is és a leírtakkal kapcsolatban?



2015. júl. 6. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
a magántanárok általában nem mondják hamarabb, hogy készenállsz a vizsgára. nekik érdekük, hogy minél tovább nálunk tanulj. ha szerinte készen állsz, akkor biztosan. és nem tételeket kéne magolni, hanem szabadon társalogni. gondolom középfokról van szó
2015. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szóval középfokon elég, hogy legyen kis szókincsed és tudj beszélni folyamatosan
2015. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a BME középfok elég emberi, és könnyű, és a tanárod bizti nem hazudok, hisz neki tényleg az az érdeke, hogy minél több pénzt hagyj nála az órák miatt. Ha okos vagy megcsinálod most a nyelvvizsgát, hisz szeptembertől kezdődnek majd a nagy ismétlések és a gyorsított tempó, örülni fogsz majd ha egy kicsit kikapcsolódsz.... Ha meg mész továbbkképzésre, szintén nehéz lesz beszokni az új tanulnivalóba és környezetbe....
2015. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az iskolai tanárom mondta
2015. júl. 6. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!