Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelv-szintnek felelnek...

Milyen nyelv-szintnek felelnek meg az egyes Building-Strategies könyvek?

Figyelt kérdés

Van négy különbözö színü könyv, de nem tudom, melyik milyen szintet ad. Aki ismere ezeket, legyen szíves segíteni.


Elöre is köszönöm.


Meg ami még érdekelne, ezek mennyire jók?



2015. júl. 8. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A Starting a kezdő
2015. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kezdőknek való az Opening, utána van a Building,

aztán a Developing, az utolsó a Studying Strategies

2015. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Csak még az érdekelne, hoyg ezek milyen besorolásra (A1; B2; stb) készítenek fel.

Meg mi a véleményetek erröl a sorozatól?

2015. júl. 9. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez kb 30 éves. A padláson találtad? Azóta azért vannak jóval korszerűbbek, bár valószínűleg akármelyik megfelel a célra, és egyik sem felel meg kizárólagosan! Erre a konkrétra nem emlékszem, de általában a tankönyvcsaládok 3-4. tagjával lehet középfokú nyelvvizsgára menni.
2016. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, tényleg kb 30 éves, mégha nem is a padláson találtam, de azért nem hiszem, hogy bármelyik nyelv is annyit változott volna ennyi idö alatt, hogy könyvek használhatatlanok lennének.


De azért köszi a válaszodat, legaslább be tudom saccolni az elérhetö szintet.

2016. jan. 23. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!