Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki el tudná nekem részlete...

Valaki el tudná nekem részletesen mondani, hogy hogyan zajlik egy TELC B2-es angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Mindenfélét hallok, keverem más vizsga menetekkel is, de augusztusban megyek vizsgázni és teljesen össze vagyok zavarodva, hogy mi is lesz ott. Valaki elmagyarázná?

2015. júl. 9. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mi lesz ott? Bemész, megnézik az irataid, megírod, majd szünet, és szóbeli.
2015. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy zajlanak a szóbeli és írásbeli részei? Milyen feladattípusok lesznek stb...
2015. júl. 9. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod a feladattípusokat, hogy választottad ezt a vizsgát? :)
2015. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetne, hogy mondjuk te írnád be címsorba, hogy telc.hu és ott te kattintanál rá arra, hogy vizsgázóknak és vizsgainformációk, és ne én helyetted? [link]
2015. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A linkre rákattintva úgy látom, hogy az alapfok jön ki, úgyhogy rád vár, hogy a tetején kiválaszd a B2-t.
2015. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!