Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfok és francia...

Angol felsőfok és francia középfok után kb mennyi idő alatt lehet spanyol vagy német középfokú nyelvvizsgára felkészülni teljesen a nulláról?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett tanulnám, maximum 9 hónapom van rá. Mennyire segít be a már két tanult nyelvem?

2015. júl. 21. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha minden nap tudsz tanulni egy órát, én azt mondanám, hogy német 6-7 hónap spanyol 5-6. Ez nagyban függ a tanulási módszeredtől is.
2015. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azért az az 5-6 hónap egyetem mellett húzósnak tűnik, főleg a németnél, de ilyen előzetes nyelvtudással a spanyol meglehet a 9 hónap alatt, ha kb minden nap foglalkozol vele és jársz tanárhoz, vagy csoportba. A németet annyira nem vágom, azt sose tanultam meg rendesen, de abban nem segít annyit az angol-francia kombó, sőt, és amúgy is nehezebb mindháromnál, szóval igen meglepne, ha lenyomnád 9 hónap alatt suli mellett, átlag nyelvérzékkel. Egyértelműen a spanyollal van sokkal nagyobb esélyed!
2015. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!