Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan oldal, ahol más...

Van olyan oldal, ahol más angolul tanulóval tudnék "élő"szóban beszélgetni? Tehát nem olyan, hogy ő angol anyanyelvű és magyarul tanulna, én meg fordítva, és tanítsuk egymást, hanem mindketten az angol beszédet gyakorolnánk.

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:

...és átvennétek egymás hibáit.

.

Skype-ot erre találták ki.

2015. júl. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

vagy: [link]

2015. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

verbling itt tanárokat is tudsz fogadni persze pénzért


community topik alatt tudsz chatelni tanulókkal


sharedtalk itt tudsz írásban is beszélgetni

2015. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ők is sokat hibáznak ezáltal te is hibásan fogsz megtanulni beszélni. Ezért jobb anyanyelvivel beszélni mert ő kijavítja az esetleges hibáidat.
2015. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat. Nem érdekel, hogy hibáznak, írásban már elég jó vagyok, csak szóban akarok javulni. Anyanyelvivel nyilván jobb, de sajnos nem sokan akarnak magyarul tanulni...
2015. júl. 27. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Skype-on leltem véletlenül egy anyanyelvit és vele ellehetett ebszélgetni
2015. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!