Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Augusztusi angol labor, origó...

Augusztusi angol labor, origó középfokú nyelvvizsga?!

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok hogy mi lesz a végeredmény, mert a szóbeli rész simán megvan, már csak a minimum 8 pontot kellene elérnem. A Mike-os albérletkibérlős szövegről lenne szó, hogy ti mit irtatok válaszoknak ?

2015. aug. 7. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is tegnap voltam origo szóbelin és ugyan ez a szitu... 8 pont kell mindenképpen...

Megpróbálom leírni amire emlkeszem.. Légyszi te is ird le miket írtál

Ugye az első kérdésre az volt a válasz, hogy azért döntött úgy hogy lakást bérel mert egyetemre került. Aztán volt hogy a tulaj ded vagy nagyapja építette az épületet az 1920-as években... A lakhatási feltételekhez azt irtam, hogy előleget kell fizetni meg hogy neki drága lett volna, ezért a tulaj javasolta hogy legyen lakótárs is és így megoszlanak a költségek de a többire nem emlékszem... Volt egy olyan kérdés is hogy miért zajos az utca na oda azt írtam hogy a reptér mögötti itca meg hogy főút.. Az egyik kérdésre az volt a válasz hogy közel van a bevásárló központ. Volt még az a kerdes hogy milyen messze van az egyetemtől a lakás.. Oda azt irtam hogy közel 8 blokkra/háztömbre, de busszal is könnyen eljuthat.. Meg volt az állatos oda azt irtam hogy szereti az állatokat, de csak kisebb állatokat tarthat ketrecben pl hörcsögöt és nagyobb állatokat viszont nem

2015. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
énis ezeket irtam, még annyit irtam, hogy 950 dollár egy hónapra az albérlet és hogy ez mit tartalmaz :) a 8 pontot remélem elérjük :) nemtudod mikor lesz eredmény?
2015. aug. 8. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:

A 950-et én is odairtam. Amúgy az épületet a nagyapja vagy a ded nagyapja építette? Nem figyeltem pont mikor mondta.


Olyan két hét múlva lesz eredmény szerintem mert központilag javítják ki..

Én azt gondolom hogy meglesz, mert eleve hét kérdés volt és valamit mindenhová írtam.

2015. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
dédnagyapja mert azt mondta hogy great-grandfather :)
2015. aug. 10. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!