Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tanuljak a...

Milyen nyelvet tanuljak a suliban?

Figyelt kérdés

Lehet választani: francia, olasz, spanyol.

Sajnos németet nem, pedig az lenne a leghasznosabb és nekem az tetszik legjobban.

Angolul már beszélek.


Tehát szerintem a spanyol a legkönnyebb, de a francia a leghasznosabb, viszont nagyon nehéznek mondják...


Szerintetek melyiket válasszam és miért? Köszönöm!



2015. aug. 9. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hasznosság alapján dönts, az angollal szinte bárhol megértetheted magad, az erre a célra teljesen megfelelő. Másodiknak azt válaszd ami jobban tetszik.
2015. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függően kell választanod, hogy mik a terveid a jövőben. Ezt pedig mi nem tudhatjuk, ha nem írod meg!
2015. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amelyiket legszivesebben tanulnad
2015. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

minden nylev akkor a leghasznosabb, ha azon a területen fogsz élni/tanulni.

semmit sem érsz francia nyelvtudással, ha a végén Olaszországban fogsz tanulni pl.

2015. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol fogok, de Franciaország tetszik a legjobban
2015. aug. 10. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem spanyol.

Akiknek spanyol az anyanyelve azok tobben vannak mint az angol anyanyelvuek... A franciaval veteledik a Masodik legvalasztottabb idegen nyelv helyeert (kb ugyanannyi)

Ha tudsz spanyolul a francia, az olasz, a katalan, a portugal es a roman is gyerekjatek lesz.

2015. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de Európában szerintem nem túl hasznos a spanyol..(persze Spanyolországot és talán Portugáliát kivéve)
2015. aug. 23. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!