Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan és hol tudnék online...

Hogyan és hol tudnék online (ingyen) Japán nyelvet tanulni? (Teljesen kezdő vagyok, ezért a legelegalapabb dolgoktól kellene)

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 16:45
 1/6 murakami ***** válasza:
2015. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2015. aug. 10. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy másik youtube csatorna, és ez is magyarul van:

https://www.youtube.com/channel/UCrN6cSmzwfwPGWDKJs3uJ8A/vid..

2015. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :) (ment a +)
2015. aug. 11. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:

A Dekiru igazából a tankönyvéhez való kiegészítő, de egész hasznos magában is.

A Japán Nyelvleckék nagyon jó, fent van facebookon is, ahol ráadásul még egy csomó érdekesség is van.

Illetve én még ajánlanám a Japán perceket is, tényleg csak pár percet vesz igénybe 1-1 lecke. [link]


Viszont először a hiraganákat és a katakanákat kezd el tanulni, minden arra épít. És ne ijedj meg tőlük, mert első ránézésre tűnik csak nehéznek, amúgy könnyen megjegyezhetőek. Illetve csak gyakorlás kérdése (én minden nap leírtam őket legalább 1-szer, illetve neten kerestem cikkeket olvasni, kb 3 hónap alatt megtanultam mindet).


Sok sikert, és jó szórakozást hozzá! ^.^

2015. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösziiiii ^.^
2015. aug. 11. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!