Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú TELC angol nyelvvizs...

Középfokú TELC angol nyelvvizsgához mit érdemes gyakorolni?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek nyelvvizsgázni angolból, középfokú TELC nyelvvizsgára. Tudnátok ajánlani gyakorlófeladatokat, vagy olyan dolgokat amiket feltétlenül nagyon nézzek át, vagy amiket esetlen nagyon szeretnek pl. egy szóbelinél hallani? Vagy valami kis tipp? Előre is köszönöm! :)
2015. aug. 11. 23:28
 1/4 anonim válasza:

szóbeli?

Akkor CD hallgatás, magnó feladatok az mindenképpen mert ez a vizsga egyik fele.


Feleletnél pedig: magadról beszélni részletesen

külön témának , ilyenek, hogy: barátok, utazás, élettapasztalat, kirándulás, munkáról, tanulásról. hobbiról jó részletesen, ételekről magyar konyha,Kedvenc városodról vagy ahol élsz beszélni a környékről látványosságokról jól körülírva gyorskaják, napi étkezések , kedvenc könyved, kedvenc filmet vagy sorozatod, a tartalmáról beszélni érdemes jó részletesen mert a feladatok többi részében előfordulhatnak olyan feladatok, illetve elő is fog fordulni ahol ezeket mindet hasznosíthatod majd a szituációs részre gondolok most ahol a másik vizsgázóval kell kommunikálnod.

Kérdéseket nézd át tanuld be kérdőszavast is meg kérdőszó nélkülit is. A vizsgáztatók nem szólnak be vizsga alatt, de külön kérni fogja, hogy kérdezzél a társadtól szóval nem tudod elkerülni az elkerülhetetlent sehogy.

2015. aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is pénteken megyek középfokúra majd leirod miket néztél át vagy mit gyakoroltál? hátha kifelejtettem valamit:)
2015. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy sikerült? :)
2015. aug. 17. 15:53
 4/4 anonim válasza:
az írásbeli jól sikerült szerintem a szóbelit kicsit túlizgultam és az nem úgy sijerült ahogy akartam de remélem jó lesz:) neked?
2015. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!