Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik lenne jobb otthoni...

Melyik lenne jobb otthoni nyelvtanuláshoz, a PONS vagy az Assimil nyelvtanfolyam?

Figyelt kérdés
Angol és német nyelvre gondoltam.
2015. aug. 14. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Egyik se túl jó.
2015. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pedig valaki azt írta itt korábban,hogy az Assimil német nyelvtanfolyam zseniális.

Érdekelnének további vélemények is.

2015. aug. 15. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Az angolra értettem, csak azt ismerem.
2015. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Felpontoztalak.
2015. aug. 16. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Az Assimil jobb. A német nem annyira jött be de az angol szerintem nagyon jó, csak tudni kell használni.
2015. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit régi a kérdés, nem tudom aktuális-e még: él kint Münchenben ismerősöm és ő azt mondta kint a PONS könyveket szokták használni a nyelvtanárok, szóval olyan rossz nem lehet. Annyi, hogyha teljesen kezdő vagy, akkor nagyon szükséges tanár hozzá, aki kijavítja, ha rosszul mondasz valamit, elmagyarázza a dolgokat.
2016. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pierre Capretz ***** válasza:
78%

Assimil újrakezdőknek tényleg zseniális, kezdőknek viszont nem jó szerintem. Mondjuk még mindig jobb, mint a Pons. A Pons eredetileg német, ezért használják Németországban gyakrabban. Viszont sehol máshol nincs jelen, csak náluk és Magyarországon. Az Assimilnek komoly rajongótábora van a poliglott fórumokon, azt be kell ismerni. Én nem tudtam végicsinálni soha, pedig több nyelvből is próbálkoztam, de rengeteg "profi" nyelvtanuló esküszik rá, és tényleg rengeteg előnye van. Részletesebben itt tudsz olvasni mind a kettőről: [link]

[link]

2016. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!