Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem ajánlani olyan...

Tudnátok nekem ajánlani olyan nyelviskolát/lehetőséget ahol kezdőtől a középszintig meg tanítanak angolul?

Figyelt kérdés

Van némi alapom, de rendeteget felejtettem, viszont szeretném megcsinálni a középfokú nyelvizsgát.


Tudnátok Bp.-en ajánlani olyan nyelviskolát/tanárt bármit ahol kezdőtől a középszintig megtanítanak?


Az online nyelvtanulás kizárva!


Köszönöm.



2015. aug. 20. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Eddig csak egy nyelviskolával volt tapasztalatom, de nekem nagyon bevált. A Bonus nyelviskoláról van szó. Hasonló paraméterekkel indultam neki a nyelvtanulásnak, mint Te, mivel én is viszonylag kevés alappal rendelkeztem és a cél egy erős középszint volt (elsősorban a munkám miatt kellett, de nyilván a személyes oldaláról megközelítve is nagyon jól jött a nyelvi fejlődés). Részt vettem csoportos és magánórákon is az iskolában és a nyelvvizsgát is náluk raktam, ami így utólag belegondolva közel sem volt olyan horrorisztikus, mint amilyennek első gondolatra tűnt. Ami tetszett a nyelviskolában: nagyon jó tanárok, és korrekt ár, valamint a többféle variációs lehetőség arra vonatkozóan, hogy részt vehetsz egyéni és csoportos oktatásban is. Szerintem ez tök jó, mert nem mindenki van oda a csoportos oktatásért, és bár nekem ez a része bevált, kifejezetten nyelvvizsga feladatsorokat már egy külön felkészítő tanárral gyakoroltam. :) Negatívum max. annyi volt, hogy a budai oldalon (ahol lakom) nincsen iskolájuk, így tehát a reggeli órákra bejárni kissé megterhelő volt, de persze megérte. Én csak ajánlani tudom a sulit.
2015. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!