Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy mondanád angolul?

Hogy mondanád angolul?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon (őszintén) sajnálom,hogy nem tudtunk vasárnap elköszönni egymástól,így most szeretnék elbúcsúzni tőled.Örülök,hogy megismerhettelek,kiváló csapatvezető voltál,remek helyekre vitted a csoportunkat a projektfeladatoknál.Köszönöm az élményt,és remélem,hogy a jövőben még találkozhatunk.

2015. aug. 21. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
I am honestly sorry that we couldn't say goodbye sunday, so I would like to do it now. I'm glad that I got to know you, you were a great leader, you brought our group to wonerful places for the tasks. Thak you for the experience and I hope that we will meet in the future.
2015. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Talán valahogy így!?


I very very sorry for we could'nt say goodbye to each other in Saturday so I do it now. I nice to met you and I think you were an excellent team leader. You took great places our team on the project tasks. Thank you very much to the experiences and I hope we meet of the future.


Azért kíváncsi vagyok, ha ez egy angol feladathoz kell meg kéne tudnod oldani, ha meg egy levél az illetőhöz, akkormeg hogyan beszéltél vele személyesen?

2015. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hoppá... most nézem, hogy elírtam a "Sunday"-t
2015. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ne támadd le, de ezen én is mindig elgondolkodom, hogy hogy beszéltek/nek az illetővel, ha még ilyen szinten se tudnak angolul (ennél alacsonyabb szintű szövegek is vannak itt) A válaszod meg elég jól sikeült, jót nevettem rajta:'D
2015. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a 2. válasz teljesen rossz - most nem javítom ki az összes hibát, de inkább már az 1. válaszadóét írd... ja, csak "on Sunday", oké?
2015. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A második válaszolóé poén volt egyértelműen:) Csak nem feltétlenül a mindenkinek vicces fajtából...
2015. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

MUHHAHAHAHAHAAAA

(köszönöm hatoska!)

2015. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!