Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit csináljak ha utálom az...

Mit csináljak ha utálom az osztályom? (több lent)

Figyelt kérdés

az van hogy az o.m-ban van 5 rib.nc aki irritáló és a többi szerencsétlen lúzer( kár szépiteni) a fiúk eléggé furcsák.

én ott állák középen nem vagyok ribi és lúzer sem. az év folyamok teljesen normálisak van nnak ott hétköznapi emberek. persze jó mondani hogy azok közül barátkozzak de azért jó lenne valakit a saját osztályomból.


szerintetek mitcsináljak? teljesen kétségbe vagyok esve hogy ilyen szar 4 évem lesz!



2015. aug. 29. 18:03
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírásért nem az erősségem:D
2015. aug. 29. 18:11
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Aki feltesz gyakorikérdésekre egy olyan kérdést, amire vagy nincs válasz, vagy ha van is, akkor csak ő tudhatja, az lúzer. Szóval barátkozz a lúzerekkel!
2015. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!