Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges ~ 1 év alatt...

Lehetséges ~ 1 év alatt megtanulni angolul 0-ról minimum, beszélgetős szinten (lényegében "várok a buszra, mert nincs kocsim" szintű beszélgetés és nem érvelés), hol hogy kezdjek neki otthon?

Figyelt kérdés

üdv


OKJ-n 14.-be lesz ismét nyelv (csudálatos) ,és a németet nem akarom folytatni,ott is kb ilyen beszélgetős + mutogatós szinten voltam.

1 évem lenne rá.

ötlet ,hogy hol hogyan kezdjem itthon,ha lehetséges?:I


2015. szept. 2. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, olyan alapvak vagy valamivel jobb szinten.
2015. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha elszánt vagy, lehetséges :)

Szerintem a Duolingo (nem tudom ismered-e, telefonra letölthető) sokat segít az alapoknál. Jó alkalmazás még a Busuu, 50Languages :)

Youtube-on rengeteg oktatóvideó van, kicsit később pedig az 5percangol oldal is remek segítség :) De ha beírod google-be, hogy angol tanulás online, akkor sok találatot, oldalt kiad, ahol lehet angolul tanulni :)

2015. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, sikerült? :D
2016. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,de mivel kiderült anno,hogy nem lehet ,"amit akarok" hanem amivel érettségiztem azzal kell ezért ráfeküdtem a németre.

Apám ~ 15 éve beszéli a nyelvet,és hát ő velem kb csak németül beszél most is,egész jól megy,vannak még hibáim,és sokszor 1-1 szó hiánya miatt akadok meg és "kerülöm ki" ,de hétköznapi témákról bátran merek elkezdeni egy beszélgetést.

2016. szept. 6. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Grat :)
2016. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!