Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 7. -ben második nyelv?

7. -ben második nyelv?

Figyelt kérdés
A hétvégén kell eldöntenem, szeretnék e angolt tanulni a német mellett heti egy órában. A könyveket meg kéne venni pár ezer forintért. Jó tanuló vagyok, kitűnő szoktam lenni, két éve magyarból vagyok 4-es. A német megy, tavaly 1 négyesem volt egész évben. Idén több órám van és nem tudom felvegyem e az angolt is órának! Amúgy egy sima általánosba járok.

2015. szept. 4. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel. Heti 1 óra plusz az nem sok, viszont előnyödre fog válni, ha úgy mész majd gimibe, hogy már tudsz valamennyire angolul.
2015. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem is vedd fel ,mert minnél több nyelvet tudsz (az alap nyelvtudás is jó) annál nagyobb lesz a fizetésed. (de ez a munkától is függ)
2015. szept. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem vedd fel! Nálunk a németesek 3/4-e tanul angolt, csak magánórán. Én angolos vagyok és a franciát vettem fel és nem bántam meg. Ha van elég motivációd hozzá akkor megéri!
2015. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké akkor felveszem. köszi a segítséget! :)
2015. szept. 5. 19:51
 5/6 kissviráganna válasza:
vedd fel!nekem is idén jött be a 2. idegen nyelv!
2015. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köaszi mindenkinek aki irt :) hát semmi haszna nem volt sajna... a rengeteg oraszám mellett szörnyű volt... utolsó 3 hónapban mindig ellógtuk :D
2016. júl. 3. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!