Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segitene valaki leforditani...

Segitene valaki leforditani magázva? You ought to be ashamed of yourself Iaughing like that, right out loud and everything. What would Idaho say?

Figyelt kérdés
Idahóból való az illető.
2015. szept. 6. 03:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mit szeretnél írni?

Nem tudom igazán értelmezni "You ought to be ashamed of yourself Iaughing like that, right out loud and everything."

Mit szeretnél írni?

És a kérdést sem értem, mert Idaho egy állam, az nem mond semmit, legfeljebb a törvényei.

Inkább írd le magyarul, mit szeretnél.

2015. szept. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chtt ***** válasza:
100%

Engem az jobban izgat, mi ez a folytonos magázódás kérés. Nem magyar vagy, hogy nem tudsz magázódni???

Amúgy miért ne szólhatna hozzá bármit is Idaho. Hiszen van olyan frázis, hogy "mit szólna hozzá a világ/a falu" stb.

Lehetne mondjuk:


Szégyellheti magát (vagy: Szégyellhetné/Szégyellnie kellene magát), amiért így nevet, hangosan meg minden. Mit szólna hozzá Idaho (ha ezt hallaná:))?


Tudom, kicsit béna, majd valaki finomít rajta. :D

2015. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: jó ez! Ha kicsit rámenősebben fogalmaznánk, akkor egyszerűen: szégyellje magát...
2015. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Csatlakozom én is a magázódás kérdéshez. Én sem értem, mi olyan különleges benne.
2015. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lényegében nem annyira fontos a magázás/tegezés.

Kösz mindenkinek.

2015. szept. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!