Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találhatok nyelvvizsgafele...

Hol találhatok nyelvvizsgafeledatokat orosz alapfokúhoz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem nagyon van. A két létező vizsga (BME és Origo) honlapján van valami minta és a BME-ben kapható kb 1300 forintért egy füzetke, ami egy komplett feladatsort tartalmaz.
2010. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Egyébként ja. Én is nézegettem, de nem nagyon találtam. :(

Meg én a TELC-nél szeretnék majd a közeljövőben angolból.

És mondjuk a TELC-es orosz alapfok érdekelne.

De azért köszi a válasz! ;-)

2010. márc. 13. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:

A honlapjukon van egy ötvenoldalas feladatismertető. [link]

De a telcet külön eljárásban lehet/kell honosítani 5000-ért (gondolom, az azt jelenti, hogy anélkül itthon nem fogadják el) és maga a vizsga is drágább, 26 ezer.

2010. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még arra is gondoltam, hogy korábbi érettségi feladatokon is gyakorolhatsz, amiket meg lehet találni az Oktatási Hivatal honlapján. Illetve van egy viszonylag új érettségire felkészítő könyv is, Mágocsi Nyina (?)és még valaki a szerző.
2010. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

KÖszi szépen!!! :)

Sokat segítettél!

2010. márc. 15. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!