Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol után magamtól olaszul?...

Spanyol után magamtól olaszul? Milyen könyvből?

Figyelt kérdés

(Angolul és) spanyolul beszélek kb B2 szinten, suliban is elég intenzíven tanulom, később majd szeretnék portugált is (fakt) és elvileg az olasz még sokkal jobban hasonlít.


Szóval mennyi a különbség? Megoldható?


Tudtok olyan könyvet, ami spanyolul tudóknak tanít olaszt?


Vagy ha olyat nem is, jó olasz kezdő könyvet? Tapasztalatok?



2015. szept. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem hiszem, hogy találsz, de Spanyolországban simán vehetsz ilyen könyvet, vagy rendelhetsz a neten.


[link]

[link]

2015. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a Kreatív nyelvtanulás nem rossz alternatíva. Bárhonnan le lehet tölteni az anyagot. Barátnőm 13 nyelvvizsgát csinált azzal :') Olaszt duolingo.com-on is elkezdheted, telóra is le lehet szedni, én tökre szeretem, ott angolról és spanyolról is tudsz olaszt tanulni. Szerintem amúgy a portugál jobban hasonlít a spanyolra, nem véletlen, hogy a portugálok értik a spanyolt, fordítva nem feltétlenül igaz. Olasz nehezebb amúgy, mint a spanyol, de azért még mindig nem olyan nehéz, mint a portugál vagy a francia. :D
2015. szept. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy Lomb Katóval barátkozol...
2016. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!