Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leirnatok ezt nekem nemetul...

Leirnatok ezt nekem nemetul pls?! Az en nyaram junius 20-an kezdodott. Ez a nyaram nem volt olyan izgalmas mint a tobbi, viszont nagyon jol es hamar eltelt.

Figyelt kérdés
Iden nem voltunk yaralni a csaladdal, viszont a barataimmal egy, egy hetes taborban voltunk. Nagyon jo volt mivel egy hetig satorban aludtunk s egesz vegig izgalmas .Hamar eltelt ez a nyar is mint a tobbi. S megjott a szeptember 14ike, iskolakezdes. Nem vartam az iskolakezdest, de szerintem ezzel nem vagyok egyedul.
2015. szept. 18. 18:22
 1/1 Dia.B.17 válasza:

Mein Sommer fing am 20. Juni an. Dieser Sommer war nicht so spannend wie die anderen, aber dennoch war er gut und verging schnell.


Dieses Jahr konnten wir mit der Familie nicht verreisen, aber ich war mit meinen Freunden in einem Sommercamp für eine Woche. Es war sehr gut und da wir eine Woche im Zelt geschlafen haben, war das ganze bis zum Ende sehr aufregend. Der Sommer ging schnell vorbei wie die vorigen. Und schon kam der 14. September, der Schulanfang. Ich erwartete den Schulanfang nicht, aber ich glaube, ich bin damit nicht allein.


Parancsolj.

2015. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!