Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ELTE Konfuciusz Intézet...

Az ELTE Konfuciusz Intézet által megjelentetett "Kínai nyelvkönyv magyaroknak" sorozat mennyire használható önálló tanulásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Angol, német és francia után szeretnék kínaiul tanulni, azonban munkahelyemen 12 órás, váltakozó éjszakás és nappali műszakokban dolgozom, így sajnos nyelvtanfolyamra nem tudok járni. A kérdésem az lenne, hogy a fent említett kiadványok mennyire alkalmasak önálló tanulásra? Online változat nélkül használnám. Akinek van tapasztalata a könyvekkel kapcsolatban, szívesen venném, ha megosztaná őket! :) Előre is köszönöm!


[link]



2015. szept. 30. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből a könyvcsaládból tanulok 3 éve, de tanárral. Szerintem ha alapos vagy egyedül is lehet belőle tanulni, sok minden nyelvtani dolog le van írva benne magyarul, az első könyveknél a szövegekhez van pinyin is, később már nincs, ami okozhat némi kellemetlenséget, de ha az összes addig tanult szóra emlékszel nem lehet nagy baj. Azt hiszem cd is van hozzá, amin gondolom van kiejtési útmutató. (még sose használtam bevallom így nem tudom pontosan, de gondolom ha már van cd van rajta ilyen)
2015. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző: Az nem tudod véletlenül, hogy ez a könyv milyen szintig visz el HSK-ban?
2015. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem addig ahanyadik kötet. Legalábbis a 3. az b1es szintre, azaz hsk 3ra visz. De rá van írva a könyvre:)
2015. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!