Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingo gyorsteszt eredmény...

Duolingo gyorsteszt eredmény - az milyennek számít? :/

Figyelt kérdés

2 tesztet csináltam, az egyiket vettem azokból a pontokból, nem volt nehéz 5.0/5.0 lett.


Viszont a gyorsteszt a honlapon, ami már azért nehezebb volt, 60 %-ot hozott ki. Ez fogadott:


[link]


Ez milyen eredmény? :/ B2 nyelvvizsga lenne a cél. Érettségim ötös lett.


2015. okt. 1. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy random netes teszt. Semmit nem jelent. Hogy most pont olyat kérdezett, amit tudtál (vagy amit nem) ez lutri kérdése, semmi más.

Amúgy rosszakat sem mond, szóval szerintem ne agyalj rajta!

2015. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
most csináltam meg, nekem 70% lett, kb 2-3 éve tettem le a telces középfokú angolt
2015. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és azóta fejlődtél, vagy inkább felejtettél? hogy sikerült a nyelvvizsgád?
2015. okt. 1. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A szóbeli részt ugye nem méri, de amúgy szerintem jó kezdés. Én azért megcsinálnék egy próbanyelvvizsgát (ingyen letölthető), az azért biztosabb :)
2015. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azóta semmi angolt nem tanultam, viszont a mindennapi életben használva van, mert bármit is keres az ember neten, azt angolul érdemes. a vizsga meg passz, átmentem rajta, szal olyan rossz nem lehetett
2015. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! most kitöltöttem egy telc vizsgát, az 70% lett, remélem egy hónap alatt stabilan begyakorolom a típusokat :)
2015. okt. 2. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!