Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgadíj visszaigénylés...

Nyelvvizsgadíj visszaigénylés lehetséges, ha az érettségimmel is kaptam nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

Tavaly tettem le a középfokú B2 komplex nyelvvizsgámat, kb 28.000 ft volt, ha jól emlékszem. Viszont az emelt szintű 5-ös angol érettségimmel is kaptam egyet automatikusan. Ilyenkor lehetőség van arra, hogy a nyelvvizsgának egy bizonyos százalékát visszaigényeljem? Vagy már túl késő lenne?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. okt. 3. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy erre nincs lehetőség. Milyen jogcímen gondoltad te ezt?
2015. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem, azt a vizsgadíjat a vizsgaközpontnak fizetted. Ha megbuksz, akkor sem kapod vissza. Az meg semmiképp nem jogosít fel visszaigénylésre, hogy bemutatsz egy másik nyelvvizsgát.
2015. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod

visszaigényelni

2019. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legalább van kettő

db ny.vizsga papírod

2019. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Grat
2019. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!