Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miert baj ez? Ezt sose ertettem.

Miert baj ez? Ezt sose ertettem.

Figyelt kérdés

Most lettem (hah...) 12es és sikerult a spanyol kozepfokum. Emelle van egy angol kozepfokum is. Megis ha valakivel errol beszelek akkor nehanyan ki vannak akadva hogy miert nem csinaltam angolbol felsodokut. Sose ertettem hogy miert. Meg neha a szuleim is lenezik azt hogy nekem nincs angol felsofokum mint nehany baratomnak... A spanyol jobban megy jobban erdekel... Az angollal meg a nyelvvizsgan kivul csak kudarc ert...szoval morivaciom sincsen...

Ez neha olyan rosszul esik hogy mashoz hasonlitanak valamiben amiben nem vagyok annyira jo de amiben sokkal jobb vagyok azt meg nagy ivben szarjak le kb...:(

Tudok angolul, ehen nem halnek, a migransok nem tudnak szoval meg hozzajuk se kellene hasznalnom...

Kerlek erveljetek a valasz melle es elore koszonom a valaszt!!



2015. okt. 7. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt kell rá mondani, hogy "Jó, és?"
2015. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj.
2015. okt. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legalább megvan a példa, hogy mitől kell óvakodnod egész életedben. Attól, hogy másokat a saját értékrended alapján ítélj meg. :)
2015. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik támasszák elő logikus érvekkel,hogy miért érdemes kiadni annyi pénzt egy vizsgára,ha a vállalkozói szférában sose fog kelleni,hogy papírt mutogassál, vagy ha meg kelleni fog ,akkor majd megoldod..
2015. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondjak hogy ösztöndij miatt (ha szeretnek) meg tovabbtanulasi plusz pont... De ha spanyolbol csinalnek akkor mi lenne? Lehet akkor se erdekelne oket...
2015. okt. 8. 16:45
 6/7 anonim válasza:
buena chica muy lista
2015. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gracias:):)
2015. okt. 10. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!