Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A kérdés azoknak szól akik...

A kérdés azoknak szól akik angolból tettek középfokú nyelvvizsgát. Mennyi idő kellett a felkészüléshez?

Figyelt kérdés

2015. okt. 24. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem idő függvénye. Ismerek olyan embert, aki tíz éve tanulja és semmit nem tud. És olyat is, aki kettő és folyékonyan beszél. Néhány hónap szerintem kell a felkészüléshez, hogy átnézd a feladattípusokat, témaköröket nagyjából. De ilyen egzakt módon nem lehet megmondani felmérés nélkül, hogy speciel neked mire van szükséged.
2015. okt. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a következőktől függ:

Hányadik nyelvként tanulod

Mennyi időt fordítasz rá

Milyenek a módszereid

Melyik nyelvvizsgaközponthoz mész

Mennyire van érzéked a nyelvekhez

Mennyire vagy motivált

stb.

2015. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában néhány év.
2015. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én heti 20 órás tanfolyamon alapfokról indulva 5 hónap múlva tettem sikeres nyelvvizsgát. De hozzátartozik, hogy felnőttként, munka nélkül, de család mellett.
2015. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és az ilyen tanfolyamok milyen drágák?
2015. okt. 27. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkoriban kb. 150 000 Ft lett volna, ha a Munkaügyi Központ nem ad kedvezményt. Ez tíz éve volt.
2015. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
18 év. én akkor csináltam meg
2015. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!