Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magam feltudok készülni...

Magam feltudok készülni nyelvvizsgára angolból? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni,hogy magam feltudnák készülni otthon nyelv vizsgára angolból???

Legalább a középfokú B2-est,akár a felsőfokút is akarnám,a C2est...magam elbírnák jutni akár a felső fokig is???

És hogy tudnák felkészülni erre,hogy tudnák gyakorolni??

Esetleg valami tananyagokkal vagy mikkel??? Tudna valaki segíteni??? Előre is köszönöm a válaszokat.:D


14/F



2015. okt. 25. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Dohár Péter, Kis angol nyelvtan

a másik

1000 Question 1000 Answers

2015. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem offból írom,de nem árt,ha a magyar nyelvtant is gyakorlod...bírnÉk,tudnÉk,stb. Bocsi, de engem nagyon zavar a rossz helyesírás :D


Középfokig még csak-csak,de felsőfokig egyedül nem hiszem,hogy el fogsz tudni jutni. Ahhoz sokat kell beszélgetned is angolul valakivel,ehhez mindenképp kell tanár(vagy ha van esetleg profi angolos ismerősöd,tőle is kérhetsz segítséget). Na meg egyedül nem biztos,hogy rá fogod venni magad a rendszeres tanulásra.


Nekem felsőm van,középfokig magántanárhoz jártam kb. 3-4 hónapot,nagyon gyorsan tudtunk haladni,tényleg az egyik legegyszerűbb nyelv. Viszont ehhez az is kell,hogy sok filmet nézz angolul,lehetőleg felirat nélkül,és olvass is sokat angolul. Középfoktól felsőig magamtól jutottam el,tulajdonképpen annyit csináltam,hogy néztem filmeket :D És megcsináltam néhány próbanyelvvizsgás feladatsort.


Tudom még ajánlani a PONS angol tanfolyamcsomagot,ez direkt önálló tanulásra van :) Sok sikert!

2015. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kb. mennyi filmet nézzek angolul?:D
2015. okt. 25. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb heti 3-at.
2015. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de én is magam szeretnék angolul tanulni. :)
2015. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!