Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tavaly kezdtem el tanulni az...

Tavaly kezdtem el tanulni az angolt (7. osztály).10-ben szeretnék előrehozott érettségit.2 év alatt meg tudnám olyan szinten tanulni hogy 5-ös legyen az érettségi?

Figyelt kérdés

10-es skálán az angol tudásom szerintem a 3-mas és a 4-es köztt van. 2 év alatt mennyire tudnám ezt fejleszteni?

Az angol tanárom szerint addigra el tudom érni azt a szintet hogy le tudjak érettségizni.


2015. okt. 25. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A középszint nem vészes. Nem ismerem a képességeidet, de ha belehúzol, valószínűleg meglesz.
2015. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen. Más kérdés, hogy sok olyannal foglalkozom, akik 4. óta tanulják az angolt, és 11-ben az is kérdés, egyáltalán le tud-e érettségizni majd. Szóval nem olyan egyszerű ez, oda kell tenned magad.
2015. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tavaly nagyon rossz voltam angolból. Nemrég ezt a tanár be is vallotta de azt mondta hogy rengeteget fejlődtem. Nyári szünetben rengeteget tanultam az angolt. Szoktam angol filmeket hallgatni, azoknak max. a 20%-át értem meg. De a nyelvtan, mondatalkotás, beszélés az megy.
2015. okt. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!