Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát ajánlanáto...

Melyik nyelvvizsgát ajánlanátok angolból?

Figyelt kérdés
milyen könyvből lehet jól tanulni?

2015. okt. 30. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:

TELC

[link]

2015. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdések és vàlaszok szobelire, egy konyv amit valami Batár ìrt, az meg az irasbelire. Lazább szobeli felkeszoto konyvet irt Róth Nóra. Ezekbol tanulok.
2015. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm! :).


2.! te melyikre készülsz? :).


én németből ECL-t csináltam, az írásbelivel nem is volt gond, viszont mivel nem vagyok nagydumás magyarul sem, ezért a szóbeli résznél jobban kellett küzdenem. rendesen készültem, csak az izgulás miatt nem úgy jöttek ki, ahogy igazából a fejemben voltak.

ezért olyan nyelvvizsgát szeretnék, ahol a szóbelire is minél jobban rá lehet készülni és könnyedén lehet venni az akadályt.

2015. okt. 30. 23:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Konkretan igy még nem keszulok erre, vagyis nem tudom melYikre sajnos.
2015. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor sok sikert majd ahhoz, amit választottál. :)
2015. nov. 4. 10:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj de ritka rendes ember vagy :) koszonom, neked is :)
2015. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm, ez jólesett, pedig számomra ez természetes. :)

remélem, sikerrel járok majd, ha odajutok. :)

2015. nov. 6. 22:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha egy jó erős, külföldön is elismert nyelvvizsgát szeretnél akkor a IELTS-et tudom ajánlani. Nagyon nehéz,anyanyelvi szintű nyelvvizsga de külföldi egyetemek ezt fogadják el leginkább.

Ha pedig könnyebb nyelvvizsgát szeretnél(ami ugy nagyjabol a "középúton" van, akkor az euroexam is teljesen jó.

2015. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. :)

igazából minél egyszerűbbet szeretnék, mert nincs rá sok időm, ráadásul nem az angollal van célom a jövőre nézve, úgyhogy az az anyanyelvi több szempontból is kilőve.

diplomához elfogadják, ha nem ugyanolyan fajtájú az írásbeli és a szóbeli? pl. írásbeli ECL, szóbeli TELC.

2015. nov. 22. 12:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem tudom, hogy elfogadják-e vagy sem. De a legkönnyebb nyelvvizsga az a társalkodó.
2015. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!