Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha leteszek egy A2-es nyelvviz...

Ha leteszek egy A2-es nyelvvizsgát attól még megbukhatok angolból?

Figyelt kérdés

Emelt angolos vagyok...

Csak 2-es vagyok belőle. Ha leteszem a nyelvvizsgát attól még megbuktathat a tanár ha pl nem jön ki a 2 egész átlag?

11.-es vagyok.


2015. okt. 31. 05:31
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mi köze a nyelvvizsgának ahhoz, hogy tanulsz-e órán? Az a2 meg nem valami meggyőző szint. B2-vel már lehetne kezdeni valamit. De akkor egy sima sulis óra nem is lenne gond. Igdn, ha az átlagod nem éri el az 1.5-t,akkor megbuktathat.
2015. okt. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Az egy dolog, hogy a tanári autonómiát már ott csorbítják, ahol tudják, de ott még nem tartunk, hogy egy tőlem független vizsgabizottság által hozott döntés rám kötelező érvényű volna.

Egyébként emelt angolon az A2-es szint 10. év végén jelenti a minimumot a NAT szerint.

2015. okt. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, az A2 csak egy sacc nem emelt szintű nyelvoktatás esetén. Emelt szinten minimum B1-et írnak elő 10. év végére, ami alapfokú nyelvtudás- Vagyis elvileg bárkinek teljesítenie kellene az osztályodból az A2-t.
2015. okt. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mért vagy kettes angolból? Nem tanulsz/nem érted/utálod az angolt/utál a tanár/túl magas a követelmény?
2015. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, és utál a tanár...
2015. nov. 1. 05:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A "nem értem" egy tipikus védekező stratégia a diákok részéről, hiszen meggyőződésük, hogy nem tehetnek arról, ha valamit nem értenek, nem lehet rajtuk számon kérni (én sem ma kezdtem...). Valójában ha foglalkozol a tárggyal, kiderül, pontosan mit nem értesz, és tudsz segítséget kérni.
2015. nov. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!