Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek mi az a szint,...

Szerintetek mi az a szint, ami után önállóan is lehet fejlődni?

Figyelt kérdés

Én személyszerint abban nem hiszek, hogy 0 nyelvtudással pl leülsz német tévét nézni, és megtanulsz németül, de egy bizonyos szint felett megoldható, én is az angoltudásom alapját szereztem csak suliban, minden mást ami kellett a felsőfokú nyelvvizsgához, magamtól tanultam meg. Viszont ezt gyerekkoromtól tanulom, már nem is emlékszem, milyen elkezdeni egy nyelvet.

Franciául szeretnék tanulni. Szerintetek elég egy alapfokú tanfolyam, és onnan magamat fejleszteni, vagy kell a középfok?


2015. nov. 4. 00:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanfolyamra soha nem mennék. 3.nyelvet tanulom. Elején magántanárral (diáktanárok olcsók), aztán önszorgalom. Kb. Alapfokig érdemes tanítóban és egyéni sebességben gondolkodni. Aztán szerintem lehrt egyedül is tanulni. Nehezebb nyelvtanhoz 1-2 kerdést feltenni a régi tanárnak és annyi.
2015. nov. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!