Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akar valaki spanyolul tanulni...

Akar valaki spanyolul tanulni magánúton, tanulótárssal?

Figyelt kérdés
Alapfokú spanyol nyelvvizsgara van szuksegem. Nehany eve reszt vettem egy 100 oras tanfolyamon, tehat az alapjaim megvannak. Folytatnom kell a tanulast, de ugy gondolom, maganuton is sikerul, tanfolyam nelkul, csak kellő motiváciora van szuksegem. Ezert gondoltam, hogy ha volna valaki, aki velen egy cipőben jár, online tanulhatnank egyutt... Nyelvtant, feladatokat, stb. kuldenenk egymasnak... Igy talan konnyebben es gyorsabban haladnánk es motivaltabbak lennenk....

2015. nov. 19. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
"Vak vezet világtalant." Ez jó!!!
2015. nov. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En lehet h benne lennek, harom eig voltak spanyoloraim gimiben de egyik tanarom se volt tul jo abban amit csinalt ugyh iden nem vettem fel tantargynak pedig nagyon szep nyelv. Irj privit v fejtsd ki kerlek h mire gondoltal pontosan! Az alapjaim nekem is megvannak, sot egy vizsgam is van belole de nem vagyok folyekony
2015. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!