Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudok felkészülni angol...

Hogy tudok felkészülni angol szóbelire? Lent több.

Figyelt kérdés

Szóval, az van, hogy én most vagyok 8.-os, és angol előkészítőre fogok jelentkezni.Ugye alap, hogy szóbeliznem kell.Na már..Meg vannak a témák.Igazából szöveget húzunk, felolvassuk, fordítjuk, összefoglaljuk, belekérdezhetnek akár stb.Ezekből, hogy tudnék minél jobban készülni?

Plusz van az elején, hogy 8-10 mondatban mutatkozzunk be.De, ha mindenigaz kérdeznek, hogy pl.vásárlás, hogy zajlik le, mit csinálok, meg úgy beszélni a hétköznapokról, meg hasonlók.Értitek remálem.Ebből, hogy készüljek?Félek, hogy leblokkolok, nem fogok tudni válaszolni, üsszefüggően beszélni, stb.

Nagyon be vagyok parázva, kérlek segítsetek, köszönöm nagyon.<3<3



2015. nov. 23. 16:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!