Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a velemenyetek errol?...

Mi a velemenyetek errol? Szerintetek ez gaz?

Figyelt kérdés

Van egy középfoku nyelvvizsgam. A szobelije 90%-os lett.

Na mindegy ez annyira nem lenyeg. Az angol tanarom megvadolt azzal hogy nem tudok beszelni (Pedig amokor felelek mindig azt mondja hogy "Well done"...meg hasonlok)

Most ugy gondoltam hogy elmegyek felsofoku szobelire. Ha csak azt csinalom meg az szerintetek baj? Mellette van egy eros középfokum. Ilyen feladatmegoldasban ugyse vagyok olyan jo csak beszelesben...

Mit gondoltok? Hulyeseg? Annyira nincs kedvem az irasbelire menni:/ csak a szobelire.



2015. dec. 1. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges pénzkidobás, ha csak a szóbelit csinálod meg.

Ha a munkádhoz kérnék, hogy legyen róla papirod, akkor megérteném, de így konkrétan semmit se ér számodra.

2015. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Anna713 válasza:
Szerintem sincs érteleme a szóbelinek az írásbeli nélkül. Azt, hogy tudsz beszélni, úgy sem kell sehol papírral igazolnod, mert max elkezdenek veled beszélgetni :) szóval szerintem ha már vizsgázni mész, akkor csináld meg az egészet egyben, külön nincs sok értelme. És lehet a tanárod csak motiválni akar azzal, ha néha beszól :)
2015. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!