Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Képes lennék egyszerre 3...

Képes lennék egyszerre 3 nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

Régóta nem tanuloi nyelvet, nem használom, sokat felejtettem. Az én szakomhoz két szakmai nyelvvizsga kell, két nyelvből vannak is valamilyen féle ismereteim xd (alap-középfok között). Egy harmadikat meg szeretnék alapszinten megtanulni.


Menne? Nem olyan hihetetlenül fogékony az agyam a nyelvekre, mint a legtöbb embernek.


2015. dec. 6. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

OFF: áruld már el nekem, hogy az az "xd" mégis mi a fenét keres az irományodban?


ON: szeritnem mehetne. Ha teljesen kezdő szintről akartad volna kezdeni mindhármat, akkor nem adtam volna neki túl sok esélyt, de így simán.

2015. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek kellett oda az "xd"?
2015. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaaaj most komolyan az ikszdén kell fenn akadni??? :D


Első köszi a választ :D


Azért kellett oda mert én mindenhova :) írok :D valamilyen xd szmájlit XD :P ;)


Vannak valamilyen féle ismereteim ikszdé. Miért ikszdé? Mert valamilyen féle... ilyen szó nem nagyon van :D és kicsit még gáznak is érzem, hogy csak alig tudok külföldiül (xd) és a gáz helyett viccessé tettem. Ez ekkora probléma? :D

2015. dec. 12. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó, hát mindegy, csak oda tényleg nem illett.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem simán mehet a 3 nyelv, de attól is függ, hogy milyen nyelvérzéked van(azt írod, hogy nem az igazi). Én a harmadik nyelven kívül még az előzőek közül az egyiket kicsit feltornáznám rendes középfokra.

De mondom, egyébként nem gond. Szerintem az egyik legnagyobb tévhit, hogy párhuzamosan tanult nyelveknél keveri majd az ember, meg belebonyolódik. Mindenki mondja, de még senki sem találkozott ilyen emberrel.

2015. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!